×

Štefánikova 291/5, 695 01 Hodonín

+420 737 530 858

info@jstisk.cz

JS-Tisk logo

Polepy

Prezentační sestavy, roll-up systémy, banner systémy, prezentační stěny, prezentační stolky, reklamní vlajky, prezentační stojany, stojany na tiskoviny, outdoor roll-up, venkovní prezentační stojany, stany s příslušenstvím, speciální doplňky a materiály… Nabídka je opravdu široká a možnosti téměř neomezené. Našim cílem je pomoci Vám maximalizovat efekt Vaší prezentace a naučit Vás umění, jak zaujmout klienta.

Polepy automobilů a dopravních prostředků

Zrealizujeme dle vašich požadavků reklamní polep automobilů, dodávek, nákladních vozů apod. Polepy realizujeme na základě grafického návrhu. Realizace probíhá počátečním vyfocením. Vytvoříme grafický návrh, zašleme zákazníkovi k nahlédnutí a odsouhlasení popř. doladění změn dle potřeb. Poté již následuje domluvení termínu pro naměření rozměrů a možné aplikace na automobil a samotné lepení.

Řezaná grafika

Písmena, tvary a další motivy se vyřežou do barevných fólií, které lze navíc přelepovat a vytvářet tak více barevnou grafiku.

Tištěná a řezaná grafika

Pro vyšší atraktivitu zkombinujeme řezanou a plnobarevně potisknutou samolepicí fólií a zalaminujeme UV laminaci, která se po vytištění tvarově ořízne do požadovaného tvaru.

Částečný nebo celopolep

Nabízíme kompletní celopolep nebo jen část Vašeho auta pomocí jednobarevné nebo potištěné fólie. Není tedy problém změnit barvu Vašeho vozu nebo ho proměnit v jezdící reklamní billboard, který zaujme.

Polepy oken automobilů

Perforovaná okenní fólie (One way vision) – fólie určená pro plnobarevný potisk. Aplikuje se na skla automobilů a dopravních prostředků z venkovní strany. Z vnitřní strany je vidět ven a z vnější je vidět pouze potisk. Certifikováno pro STK.

Zajímají Vás výsledky naší práce?

Můžete se kouknout do naší fotogalerie, kde se nachází spousta fotografií naší práce.

Fotogalerie