×

Štefánikova 291/5, 695 01 Hodonín

+420 737 530 858

info@jstisk.cz

JS-Tisk logo

Velkoformátový tisk

Velkoplošný tisk polepů, plachet, plakátů, fotografií. Potisk okenních a magnetický folií, tapet, textilií a dalších materiálů.

Na čem tiskneme? - HP Latex

Díky vlastní technologii HP Latex s originálními inkousty 4. generace jsme schopní nabídnout bezkonkurenční kvalitu a odolnost velkoplošných aplikací. Tato technologie je jedna z nejmodernějších na aktuálním trhu a díky možnosti okamžitého zpracování materiálu po tisku (laminace, digitální ořez a další) můžeme vyhovět Vašim požadavkům na rychlé zpracovnání zakázky.

Jaké materiály používáme?

Žádná “Čína”! Pro velkoformátový potisk používáme kvalitní ověřené materiály od známých renomovaných výrobců Avery Dennison, Orafol, Image Perfect, Arlon a dalších. Většina z nich se vyrábí v Německu či USA, nikoliv v Číně, díky čemuž je zachovaná 100% kvalita a deklarovaná životnost, za kterou ručíme. Nepoužíváme žádné levné, čínské materiály, které leží ve skladech i několik let, čímž se extrémně zkracuje jejich životnost. Všechny námi používané materiály kupujeme od oficiálních distributorů či dokonce přímo výrobců, kteří nám zaručují “čerstvost” a trvanlivost materiálů. Tyto materiály jsou v nákupu i několikrát dražší než jejich konkurenti z jihovýchodní Asie a tak se cena promítne i do Vaší výsledné ceny. Předností je však 100% kvalita a záruka, která za vyšší cenu rozhodně stojí. Přesvědčte se sami!

Zajímají Vás výsledky naší práce?

Můžete se kouknout do naší fotogalerie, kde se nachází spousta fotografií naší práce.

Fotogalerie